DAIWA CORMORAN - Will Raison na stoisku Daiwa
Szukaj produktu:
    
W tym roku na stoisku Daiwa-Cormoran Poznań Rybomania 2015 zagości Mistrz Świata w łowieniu na tyczkę Will Raison.


Mimo, że Will Raison był wędkarzem od najmłodszych lat, jego najważniejszym, najbardziej znaczącym doświadczeniem wędkarskim było stanie się jednym z najmłodszych członków wspanialej,  odnoszącej sukcesy  drużyny wędkarskiej Dorking.

Wychowany w rodzinnej mieścinie rybackiej Gold Valley Lakes, Will stykał się ze sportem wędkarskim od najmłodszych lat swego życia.
W młodości, obracał się w towarzystwie najlepszych wędkarzy w kraju a także tych zagranicznych.

Will dołączył do Daiwy w 1998 jako konsultant i cieszył się kilkoma latami sukcesów z Team England włączając niezależny tytuł na Mistrzostwach Europy. Sukces ten jednak został wkrótce przyćmiony jego wygraną Mistrzostw  Świata w 2008 we Włoszech.

Jest kluczowym członkiem Drużyny Konsultacyjnej Daiwa i zajmuje bardzo zasłużoną pozycję w Team England.

Will nie próżnuje również w rodzinnym Gold Valley, gdzie jest współwłaścicielem kompleksu wędkarskiego i sklepu ze sprzętem wędkarskim.Zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia naszego stoiska w Poznaniu w dniach 7-8 luty 2015.
Przedstawimy niezwykle szeroką ofertę wędek, kołowrotków i akcesoriów na sezon 2015. Zobaczycie u nas Państwo najlepszy sprzęt wędkarski i nowatorskie rozwiązania technologiczne zastosowane przy jego tworzeniu. Efektem połączenia pasji, kreatywności i przełomowej myśli technicznej naszych japońskich i szkockich inżynierów są niepowtarzalne, piękne i niezawodne kołowrotki i wędki oraz akcesoria, które z ogromną przyjemnością zaprezentujemy Państwu podczas Waszych odwiedzin w strefie Daiwa-Cormoran. Zapraszamy na spotkanie z naszym Mistrzem Willem Raison'em na terenie naszego stoiska w Poznaniu.
Do zobaczenia!!!