DAIWA CORMORAN - Daiwa-Cormoran na Targach Rybomania 2016
Szukaj produktu:
    

Ponad 35.000 sympatyków wędkarstwa odwiedziło w miniony weekend 12-14 lutego 2016 targi Rybomania w Poznaniu. Nie mogło zabraknąć tam stoiska Daiwa-Cormoran! Targi te corocznie cieszą się ogromnym powodzeniem, a dla nas są wspaniałą okazją do zaprezentowania nowości, do spotkania się z naszymi klientami oraz do zapoznania się z nowymi- potencjalnymi. Goście targów tłumnie przybyli na nasze niemal 500 metrowe stoisko aby móc przyjrzeć się z bliska i wypróbować nasz sprzęt. Była to także wspaniała okazja do wymiany doświadczeń, uzyskania porad i podpowiedzi.

W tym roku Daiwa-Cormoran została wyłącznym sponsorem IV Otwartego Festiwalu Filmowego im. Jerzego Biedrzyckiego. Z przyjemnością przekazaliśmy sprzęt firmy Daiwa-Cormoran wyróżnionym przez jury filmom. Nasz Przedstawiciel, Radosław Radzio Witólski, zasiadający w jury nie miał łatwego wyboru!

W Poznaniu zaprezentowaliśmy Państwu nasz nowy model kołowrotka Certate, który dostępny będzie na wiosnę bieżącego roku. Więcej szczegółów wkrótce!

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie, zapraszamy do naszych sklepów partnerskich http://daiwa.info.pl/strefa-klienta/nasi-partnerzy oraz życzymy udanego i satysfakcjonującego rozpoczęcia sezonu wędkarskiego z produktami firmy Daiwa-Cormoran. Było nam bardzo miło spotkać się z Państwem, do zobaczenia, pozdrawiamy Team Daiwa!

 
   

     
 
     
   
   
   
   
   
   
   
   
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
​​​