DAIWA CORMORAN - Daiwa lokalnie
Szukaj produktu:
    
   
     

W roku 2006 we wrześniu Daiwa otworzyła swoje oficjalne Przedstawicielstwo w Warszawie przy ulicy Lazurowej na Bemowie. Działamy za pośrednictwem naszych czterech Przedstawicieli, każdy z nich jest odpowiedzialny za określony region Polski. Kontakty do nich znajdziecie w zakładce STREFA KLIENTA, Nasi Przedstawiciele. W celu nawiązania współpracy handlowej z naszą firmą należy kontaktować się właśnie z tymi osobami.

Asortyment z bogatej oferty firmy Daiwa jest dostępny obecnie praktycznie w każdym zakątku naszego kraju. Znakomita większość sklepów i salonów wędkarskich zarówno stacjonarnych i internetowych oferuje swoim klientom sprzęt naszej marki z szerokiego wachlarza produktowego Daiwa. Każdy handlujący sprzętem wędkarskim, świadomy niezwykle silnej pozycji marki Daiwa na rynku globalnym i rewelacyjnej jakości naszego towaru, zadba o to aby nasz sprzęt znalazł się u niego na półkach lub w sklepie internetowym.                   

Z każdym nowym sezonem Daiwa wprowadza niezwykle ekscytujące, innowacyjne rozwiązania. Corocznie, co już stało się tradycją, w październiku organizujemy dla naszych klientów – właścicieli sklepów pokazy nowości. Można wówczas obejrzeć, wypróbować najświeższe osiągnięcia Daiwa, spotkać się z pracownikami naszej firmy w miłej towarzysko-biznesowej atmosferze i porozmawiać na temat dalszego rozwoju owocnej współpracy.

Jesteśmy również obecni w lutym na Targach w Poznaniu gdzie wszyscy zainteresowani wędkarze mogą zapoznać się bliżej ze sprzętem z naszej bogatej oferty, zasięgnąć fachowej porady u naszych Przedstawicieli Regionalnych i konsultantów Daiwa.             

Obejmujemy swoim patronatem wiele imprez wędkarskich między innymi zawody feederowe – Fan Klub Feeder Wrocław, zawody karpiowe Srebrny Hak nad jeziorem Miłoszewskim, spinningowe o Puchar Prosny, dziecięce PZW Odra, zawody cykliczne w łowieniu troci i łososia na rzece Parsęta, zawody  - Troć Regi, karpiowe zawody na zbiorniku Nekielka.

Wspieramy również dziecięce szkółki wędkarskie i wiele inicjatyw mających na celu szeroko pojęte propagowanie wędkarstwa jako formy spędzania czasu w sposób przyjemny, sportowy i zdrowy zgodnie z naszym motto – Feel Alive!!!