DAIWA CORMORAN - STREFA KLIENTA
Szukaj produktu:
    

Serwis - znajdziecie tu Państwo informacje o eksploatacji i konserwacji kołowrotków i wędzisk Daiwa, nasze warunki gwarancji oraz schematy części do kołowrotków. W sprawie serwisu gwarancyjnego lub pogwarancyjnego i zakupu części zapasowych prosimy kontaktować się z miejscem gdzie zakupili Państwo sprzęt.

 

W zakładce Nasi Partnerzy odnajdziecie Państwo adresy sklepów stacjonarnych i internetowych z którymi mamy podpisane umowy o współpracy handlowej - produkty Daiwa zakupione w tych miejscach są oryginalne i posiadają gwarancję producenta. 


Downloads - tu znajdziecie Państwo zdjęcia do ściągnięcia na ekran, nasze logo oraz aktualny katalog detaliczny w wersji online.

 

W zakładce Kontakt - adresy e-mail do naszych Przedstawicieli, do biura oraz kontakt w sprawie tyczek Daiwa, elementów i topów 501-102-119, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zachęcamy do zarejestrowania się w celu otrzymywania od nas ciekawych informacji w formie biuletynu Zapisz się na Newsletter